Hücre Kültürü Sarf Malzemeleri


Hücre Kültürü Sarf Malzemeleri:

BioRed, hücre kültür çalışmalarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz en iyi kalitede ürün ve sarf malzemelerini en uygun fiyatlarla hizmetinize sunmaktadır. Filtreli kapaklı flasklar, mikroplakalar, scraperler, petri kapları, plateler, steril besiyeri şişeleri, filtreli kapaklı falkon tüpler, immunotüpler, hücre elekleri ve daha fazla ürün ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Filtreli Kapaklı Flasklar:

Filtreli kapaklı flasklar, 25 cm², 75 cm² and 175 cm² olmak üzere üç farklı seçeneği vardır. Bu flasklar, 50 ml, 250 ml, 550 ml ve 650 ml hacim kapasiteye sahiptir ve birinci sınıf polistrenden üretilmiştir. Hücre tutunmasını ve proliferasyonunu kolaylaştırmak için filtreli kapaklı flaskların yüzeyleri fiziksel olarak işlenmiştir.

Mikroplaka:

96, 384 ve 1536 kuyucuklu üç formatı bulunmaktadır. Hücre tutunmasını kolaylaştırmak için yüzeyleri fiziksel işleme tabi tutulmuştur. Kuyucuklar alfabetik numaralandırılmıştır ve otomatize sistemlere uygundur.

Scraper:

Scraperler, hücre kültürü çalışmalarınızda flask yüzeyine adhere olmuş hücrelerin, yüzeyden fiziksel işlemle kaldırılması için kullanılan alettir. BioRed sizler için, bütçenize uygun, kaliteli ürünleri temin ederken en yeni ürünleri de takip etmeye devam etmektedir.

Scraperların yeni dönme özelliği sayesinde flaskın tüm yüzeyine ulaşmak için gerekli kazıma açısını sağlamak artık hiç olmadığı kadar kolay. Bıçağın sahip olduğu esneklik sayesinde hücreleri flask yüzeyinden zarar vermeden kaldırabilirsiniz. Bu özel scraperlar gamma radyasyon ile sterilize edilmişlerdir ve ayrı ayrı paketlenmişlerdir.

Protein Kaplanmış Hücre Kapları:

Kollajen tip 1, fibronektin, laminin gibi ekstrasellüler matriks ya da Poli-D- ve Poli-L lizin gibi sentetik proteinler ile kaplı hücre kültür küvetler, çeşitli hücre hatlarının ve primer hücre kültürlerinin adhezyonu ve proliferasyonu sağlamaktadır.

Ek yıkama adımları veya transfeksiyon gibi yorucu prosedürler gerektiren serumsuz/serum düzeyi düşük kültivasyonlar için oldukça elverişlidir. Ayrıca, hücre farklılaşmasını protein kaplama ile artımak mümkündür. Ürünler kullanıma hazırdır, izolasyon ve kültivasyon etkinliğini artırır, bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Hücre Diskleri:

Çok tabakalı hücre kültür diskleri; 1,000 cm2 ‘den 10,000 cm2 ‘ye kadar geniş skalada yüzey alanına sahip yenilikçi, ergonomik dizaynı ile memeli hücrelerin laboratuvar ölçeğinden endüstriyel ölçeğe kadar kültive edilmesini sağlayacak çok yönlü bir aparattır.

Ayrıca merkezde yer alan oyuk sayesinde sistem içerinde bulunan gazın aparat içerisinde eşit bir şekilde yayılması sağlanır. Alt tabaka inkübatöre temas etmemektedir. Kompakt ve dirençli silindir yapısı sayesinde hücre kültürlerinin otomasyonu ve ölçek büyütme çalışmaları için idealdir.

Hücre kültürü sarf malzemeleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşınız.

Ürün ve Fiyat Bilgisi
 • Ürün Detayları
  • Flasklar
  • Mikroplaka
  • Scraper
  • Hücre Disk ve Kapları
  • Filtreli Tüpler