Mikoplazma Test Kitleri


Mikoplazma Test Kitleri:

Mikoplazma kontaminasyonu hücre kültür laboratuvarlarında çok yaygın ve tekrar tekrar ortaya çıkan bir problemdir. Bu organizmalar, nispeten küçük (0.2 – 0.3 µm), hücre duvarı bulunmayan ve dolayısıyla penisilin ve bu yapıya benzer antibiyotiklere karşı direnç gösteren organizmalardır. Bu onların kültür ortamlarında bulanıklık gibi tipik bakteri kontaminasyonu belirtisi göstermeksizin hızlıca büyümelerini sağlar.

Biyoreaktörlerin kontaminasyonu ciddi zaman, para ve materyal kaybına sebep olmaktadır. Aslında, mikrobiyal kontaminasyon biyofarmasötik üretimlerde en önemli başarısızlık sebeplerinden birisidir. Bu yüzden üretim prosesinin çeşitli aşamalarında mikoplazma kontaminasyonunun test edilmesi ciddi önem taşımaktadır.

Biored sizlere, laboratuvarlarınızda mikoplazma kontaminasyonlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde tayin etme olanağı sağlamaktadır. Mikoplazma testleri; M. synoviae, tayini için FREY ortamı, Non-avin mikaplazma tayini için FRIIS ortamı (), genel mikoplazma tayini için HAYFLICK ortamı (M. synoviae dışında) gibi kullanıma hazır test ürünleridir.

Bunun yanında BioRed ürün panelinde mikoplazma kontaminasyonunu tayin etmeye yönelik test ve boyama kitleri de yer almaktadır. Fazladan hazırlık aşaması içermez. Ürünlerin kalite kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Mikoplazma test ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Test ve Boyama Kitleri:

  • Endotoksin Tayin Kiti
  • Immumark Mikotest
  • Mikoplazma Boyama Kiti
Ürün ve Fiyat Bilgisi
  • Ürün Detayları
    • Mikoplazma Test Kitleri
    • Test ve Boyama Kitleri